Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
sobota, 24 marca 2018, dodał:
ROZTOCZE WINTER CUP 2018

        W Suścu, w dniach 10-17 marca odbyła się druga edycja dziecięcego turnieju piłkarskiego ROZTOCZE WINTER CUP, w którym uczestniczyli zawodnicy z Akademii Młodego Piłkarza w Narolu. Przez dwie soboty marca młodzi adepci piłki nożnej z AMP w Narolu grali mecze wraz z rówieśnikami z Suśca, Tomaszowa Lubelskiego i Łaszczówki. W corocznych zimowych zmaganiach uczestniczyli zawodnicy z roczników: 2005, 20006, 2007, 2008, 2009 i młodsi. W sumie rozegrano 35 meczów, w których strzelono 212 goli…

         W pierwszym terminie rywalizowały zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2007, 2008, 2009 oraz młodsi, reprezentujący barwy: LKS Szumy Susiec, Akademię Młodego Piłkarza w Narolu oraz Akademię Piłkarską Kicker z Tomaszowa Lubelskiego, natomiast w drugim dniu spotkały się drużyny z roczników 2005 i 2006 z LKS Szumy Susiec, AMP Narol i GKS Pogoni 96 Łaszczówka. Celem turnieju była przede wszystkim zabawa, promowanie zdrowego trybu życia, a także popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych piłkarzy oraz doskonalenie swoich umiejętności piłkarskich.

      Nagrodą dla wszystkich piłkarzy były pamiątkowe medale i dyplomy, a każda z Akademii otrzymała pamiątkowy puchar. Tradycyjnie gospodarze, czyli LKS Szumy Susiec zaskoczyli świetną organizacją sobotniej zabawy. Ciasteczka, owoce, napoje i oczywiście pizza, nie mogły lepiej dopełnić święta piłkarskiego na koniec zimy. Prezesowi LKS Szumy Susiec, Rodzicom i kibicom, którzy licznie dopingowali wszystkich chłopców należą się słowa podziękowania. Brawa za poświęcenie, zaangażowanie i chęć zabawy w sobotnie dni w tegorocznym Roztocze Winter Cup należą się przede wszystkim zawodnikom. Zaangażowanie, postawa na boisku i poza nim zasługują na pochwałę. Słowa uznania dla trenerów, którzy pracują ze swoimi piłkarzami na codziennych treningach przynoszą efekty, co można było zobaczyć podczas turnieju… Rodzice mogą być dumni! Chłopców na co dzień prowadzą w swoich szkółkach w Suścu, Tomaszowie Lubelskim, Łaszczówce i Narolu trenerzy: Paweł Fronc, Robert Gis, Konrad Kozdra, Przemysław Wawryca, Tomasz Kłos, Bartosz Stefanik, Mirosław Krupa, Mateusz Nagowski, Paweł Bielec i Krzysztof Świętojański. Serdeczne podziękowania uczestnicy i organizatorzy składają włodarzom gmin z Suśca i Narola - panom Zbigniewowi Naklickiemu i Stanisławowi Wosiowi, bez których wsparcia nie byłoby pucharów, medali i dyplomów, a którzy jak przed rokiem objęli swoim patronatem Roztocze Winter Cup.
        Wierzymy, że RWC na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych na naszym Roztoczu. Dziękujemy!!! Dla części zawodników to ostatnie chwile przed startem drugiej rundy sezonu. Niebawem wiosenna edycja Roztocze Spring Cup w Narolu, a więc życzymy sukcesów zarówno w ligach macierzystych związków piłkarskich, jak i na turniejach.
       Dodajmy, że Akademia Młodego Piłkarza w Narolu prowadzi nabór uzupełniający dla roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012, a niebawem ruszą nowe nabory dla dzieci z rocznika 2013. Serdecznie zachęcamy wszystkich Rodziców z całej Gminy Narol do zapisywania swoich pociech do AMP.

Więcej informacji oraz zdjęc z turnieju Roztocze Winter Cup 2018 na profilu AMP Narol 

Narolskie Centrum Informacji NCI