Urząd Miasta i Gminy Narol
ul. Rynek 1, 37-610 Narol
tel. 16 631-70-86, 16 631-70-87, 16 631-70-83, fax. 16 631-71-04
e-mail: urzad@narol.pl, http://www.narol.pl
poniedziałek, 4 grudnia 2017, dodał: Daniel Lomber
Plebiscyt Eskulap Roku 2017

Uprzejmie informujemy, że Wojewoda Podkarpacki objął Honorowym Patronatem 17 EDYCJĘ PLEBISCYTU ESKULAP, w którym nagradzani są m.in. lekarze specjaliści, lekarze rodzinni i lekarze stomatolodzy z województwa podkarpackiego.

Poza wyborem najlepszych lekarzy, Eskulap jest również pro-społeczną akcją, mającą na celu zwiększenie świadomości o swoim stanie zdrowia za pomocą zachęty do bezpłatnego przebadania się oraz o wpływie na środowisko medyczne, które nas otacza.

W tym celu zorganizowana jest już 17 edycja tego wydarzenia polegająca na oddaniu głosu w wybranej kategorii, a całość zwieńczy oficjalna Gala, która odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w dniu 8 lutego 2018 r.

Od 20 listopada ruszyło wiele opcji, głosowania które są wymienione na stronie www.plebiscytesculap.pl, na której również warto oddać głos. Jedną z możliwości zagłosowania jest osobiste złożenie kuponu w Urzędzie Miasta i Gminy Narol, przy ul. Rynek 1 (korytarz przy bocznych drzwiach wejściowych).

Patroni honorowi: Arcybiskup Metropolita Przemyski, Biskup Diecezji Rzeszowskiej, Biskup Diecezji Tarnowskiej, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Prezydent Miasta Stalowej, Woli, Prezydent Miasta Krosna, Prezydent Miasta Przemyśla, Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.